drętwienie palców zawroty głowy

Tematy

gifoland

ale według mojej lekrki cały organizm jest niedozywiony, wszystkie organy niedokrwione.

Mój angileski nie pozwala mi na przeczytanie nie zrozumieniem tych artykułów:(


Znam dwie dziewczyny, ktore nie mogły zajść przez to w ciąże a w3 miesiace po operacji zachodizły. Mało tego schorzenie to pwooduje depresję i szerg innych objawóó takich jak:-klucie pod lewym zebrem (na luku zebrowym)
- bole w nadbrzuszu (w stresie, glodzie np)
- biegunki ,
zaparcia,
gazy
- uczucie dusznosci, jakby nie mozna bylo nabrac do konca powietrza
(okresowo, potrafilo to trwac od kilku dni do kilku m-cy)
- zimne rece i nogi (od urodzenia)
- czasem mrowienie rąk, nóg,
- lekkie dretwienie
- sinienie opuszkow palcow
- niskie ciśnienie
-wysokie cienienie
- tachykardia
- skurcze dodoatkowe
-częstoskurcze
-migotanie przedsionków
- czeste infekcje
- niski poziom wit. B12
- problemy z zajściem w ciążę
- problemy z donoszeniem ciąży
-migreny,
-migreny z aurą,
-zawroty głowy,
-szybkie męczenie się,
-brak sił i sennosć,
- pogorszenie się wzroku.
-chudniecie,
-tycie

tak miałam usg tętnic szyjnych i udowych, bo miałam swojego czasu podejrzenie oz ator płucny też:(

mnie nie daje żyć ta arytmia i nie amm juz pomysłu na jej przyczynę:(

Witam Ja chyba też dołączę do Atypowych
Diagnozy nie mam chociaż wszyskie dolegliwości wskazują na SM
- rzuty 3 przedział czasowy ok 6 m-cy ( oczywiście wszysko odbywało się w pracy gdzie chodziłam prawie po meblach ale (pracuję w Banku) kasjerka musi być niewazne czy bede miała manko w kasie no i ile)
- spastyczność kończyn dolnych, niedowład prawej nogi,
- przeczulica lewej strony, z częściowa niedoczulicą
- zawroty głowy i oczopląs w kazda stronę.
- męczliwość
- dretwienie rąk a czasami palców nie czuję (od środkowego po mały)
-drzenie rąk
Prażków brak, zmiany w MRI są ale cały czas gdzie indziej wychodzą i znikają,
Potencjały sfiksowały (tak mi powiedziała lek.)
Toczeń nie wyszedł, Bolerka też (badania cały panel odkeszczowy+ Western PCR i wszystko ujemne)TIA także wykluczono jakaś choroba naczyń w mózgu tez wykluczona.
i cały czas niewiadomo i Diagnozy brak.
A teraz uważajcie

i pomimo ze nic niewiadomo to dostaję recepte na Betaferon oczywiście sama kupuję bo trzeba czekać na program 24 m-ce

I co na to powiecie bo mi już ręce opadają

czesc. dzieki ze sie odezwalas.ja mam cala mase objawow: nudnosci, przy tym lekkie zawroty glowy, bol szyi i karku, trzeszczenie szyi, bole glowy, dretwienie rak w nocy, bole kolan, obecnie przeszlo, scisniete łydki i bol pod kolanem tez minelo, poranne bol stop takie igielki w stopach, swojego czasu mialam nocne temperatury do 40 stopni a rano wszystko bylo w porzadku, od czasu do czasu mam takie cos ze doslownie leci mi z odbytu woda z piana nawet nie wiem jak to wytłumaczyc, jestem strasznie zakrecona, nie pamietam co przed chwilka mowilam, obijam sie o np.szafke., plącze mi sie język, przekrecam wyrazy w zdaniu, trzesa mi sie ręce, ostatnio mialam bol w okolicy palcow jednej stopy ale minelo, przeczulica skory, no i zle reaguje szczegolnie na suszarke, pieka mnie cale plecy i mam takie wybuchy goraca i to mnie bardzo martwi, moze niektorych objawow jescze nie wymienilam...i nie wiem juz sama od czego to wszystko, kregoslup bo mam dyskopatie kregow szyjnych, tarczyca, bartonella i inne koinfekcje, SM????

Witam.
Mam 25 lat. 6 lat temu źle się nagle poczułam, miałam zawroty głowy, oczopląs, zaburzenia widzenia, osłabienie. Poszłam z tym do lekarza rodzinnego, który skierowałmnie na oddział neurologiczny. Wszpitalu spędziłam ok. 3 tygodni, przez większy okres miałam powyższe dolegliwości. Zrobiono mi wiele różnych badań, które nic nie wykazały. Na samkoniec pobytu w szpitalu zrobiono mi rezonans magnetyczny, który wykazał zmiany demielinizacyjne w mózgu. Objawy te ustąpiły bez leków i taka sytuacja trwa do dziś. Przez te kilka lat czułam się zupełnie dobrze. Ostatnio natomiast odczuwam drętwienie palców lewej ręki tzn. małego i serdecznego nie wiem czy wiązać o z tamtym epizodem. Czasami tak sobie myśle o tamtych wydarzeniach, skąd to cholerstwo się wzięło i czy powróci? Lekarze mówili, że nie wiedzą. Przyznam, że nie robiłam rezonansu od tamtego czasu, to moje zaniedbanie. Jestem go w stanie dopiero zrobić gdzieś za pół roku. Nie wiem co o tym myśleć czy to może być stwardnienie rozsiane, co ja mam myśleć o tamty epizodzie, pocieszcie mnie bo mam już załamkę. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

Witajcie,
Od około 7 lat mam uporczywe bóle nóg, głowy (bardzo często tylko lewej strony), lewego oka (bardzo silne bóle), lewej ręki (w tym lekkie drętwienie i mrowienie dwóch ostatnich palców), lewego kolana, w przeszłości pojawiały się zawroty głowy. 1,5 roku leczyłam depresję (Cital + psychoterapia), ale samopoczucie niezbyt się poprawiło (nadal miewam doły, albo z kolei bardzo dobre samopoczucie, rozdrażnienie), miewam problemy z koncentracją (kiedy ktoś do mnie mówi mam wrażenie, że odpływam, nie dociera do mnie o czym mowa). Szybko się męczę, śpię nieraz po 10 godzin, a i tak budzę się z uczuciem zmęczenia. Czasami jakakolwiek czynność sprawia mi trudność - pod względem psychicznym i fizycznym. Szczególnie źle czuję się w czasie upałów. Sytuacja poprawia się zimą. Od trzech tygodni pojawiło się drżenie lewej ręki. Nasila się przy wykonywaniu jakiejś czynności np. sięganiu po szklankę, dotykaniu dłonią ust. Czy to objawy wskazujące na SM? Umówiłam się na konsultację z neurologiem, ale termin mam dopiero na 9 września. Jeżeli ktoś może mi pomóc będę wdzięczna. Pozdrawiam. czarna1412@wp.plPowered by MyScript